این‌بار چکُش سرپرست دانشگاه کابل خبرساز شد

دفتر مطبوعاتی دانشگاه کابل تصاویری از سرپرست جنجالی این دانشگاه منتشر کرده که در شبکه‌های اجتماعی خبر ساز شده است.
اینبار چکُش صدور احکام سرپرست دانشگاه کابل خبرساز شد.
دفتر مطبوعاتی دانشگاه کابل تصاویری از سرپرست جنجالی این دانشگاه منتشر کرده که در شبکه‌های اجتماعی خبر ساز شده است.

به گزارش کابل۲۴، دانشگاه کابل امروز یک‌شنبه (11 میزان) در صفحه فیسبوک خود از برگزاری جلسه هماهنگی بخش‌های اداری این دانشگاه با حضور محمد اشرف غیرت سرپرست ریاست این دانشگاه، معاون امور مالی و اداری و آمرین بخش‌های اداری خبر داده است.

در تصاویر این نشست دیده می شود که میز و چکُش صدور احکام در پیش روی سرپرست ریاست دانشگاه گذاشته شده است. این تصاویر در شبکه های اجتماعی خبرساز شده و بسیاری از کاربران سوالاتی را مطرح کرده اند که سرپرست ریاست دانشگاه کدام مرجع قضایی است که حکمی را در جلسه خود صادر کند؟

دانشگاه کابل گفته که در نشست امروز، روند کاری در ادارات دانشگاه، جهت مؤثریت و بهبودی روند کاری در این نهاد روی نظم و دسپلین، رعایت شئونات و شریعت اسلامی در حین انجام وظایف، تعهد به وظیفه، ایجاد انگیزه کاری و همسویی و هماهنگی میان کارمندان دانشگاه تأکید شده است.

پیش از این، تقرری اشرف غیرت که سند لیسانس دارد به عنوان سرپرست ریاست دانشگاه کابل به جای رییس قبلی این اداره که سند دکتورا داشت، موجی از انتقادات کاربران در شبکه‌های اجتماعی را بر انگیتخه بود.

اما؛ طالبان گفتند که این تقرری جنبه سرپرستی دارد و اصل تخصص در دانشگاه ها و پست های مسلکی رعایت خواهد شد.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *