درباره ما

کابل ۲۴؛ روزنه‌ای تازه به رویدادهای روز
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز.
کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.
این رسانه درست زمانی به‌طور رسمی آغاز به فعالیت می‌کند که در پی تحولات سیاسی و قطع حمایت‌های مسئولانه و مصونیت‌بخش سازمان‌های جهانی از رسانه‌های افغانستان، فصل رخوت و رکود رسانه در پی دو دهه طوفانی و پرتلاطم از ظهور و زوال رسانه‌های پرشمار در کشور آغاز شده‌است. با این حال، کابل ۲۴ همچنان تلاش می‌کند تا زنده و زاینده و مؤثر باشد و به مثابه یک رسانه‌ جریان‌ساز در چارچوب قوانین حاکم کشور، مجوز رسمی از مراجع دولتی، با رعایت منافع ملی و تعهد به ارزش‌های مشترک همه اقشار و اقوام افغانستان، مستقل و مؤثر باقی بماند.
کابل ۲۴ برای تامین منابع مالی خود، متکی به بودجه شخصی صاحب‌‌امتیاز، انتشار آگهی‌های تجارتی، کمک‌های مردمی و هدایای تجار ملی خواهد بود و به هیچ‌یک از کشورها و سازمان‌های خارجی وابسته نیست.
کابل ۲۴ از نوشته‌ها، تحلیل‌ها و فعالیت‌های افتخاری و اختصاصی نویسندگان، کارشناسان و شهروندخبرنگاران استقبال می‌کند؛ اما مسئولیت حقوقی محتوای تولیدشده از سوی آنان را نمی‌پذیرد.
کابل ۲۴ صلاحیت ویرایش مطالب ارسالی را دارد و در این زمینه به اصول نوشتاری و ویرایش و پیرایش و اصول نشراتی خاص خود پای‌بند خواهد بود.
راه‌های دسترسی، ارتباط، تماس و تعامل با کابل ۲۴ در بستر وب از طریق آدرس www… و شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان به نشانی‌های facebook.. twiter… telegram.. و نیز پست الکترونیک … امکان‌پذیر می‌باشد.