لنا سیتواسیون حساب توییترش را دلیل فحاشی بست

لنا سیتواسیون با نام واقعی لنا مهفوف یکی از سرشناس‌‌ترین اینفلوئنسرهای فضای مجازی در فرانسه حساب کاربری خود را در توییتر حذف کرد.

به گرارش کابل۲۴ به نقل از یورونیوز، وی که با شرکت‌های بزرگی مانند دیور، دیسنی و آدیداس همکاری دارد در توضیح تصمیم خود در اینستاگرامش نوشت: «دائم درباره زندگی خانوادگی، اندامم، موهای فرم، شرایط مالی یا مدل لباس پوشیدنم قضاوت می‌شود…این حرف‌ها آرام آرام اعتماد به نفس من را می‌گیرد.»

در آخرین مورد، وی روز چهارشنبه تصویری از خود در توییتر منتشر کرده بود که مورد هجمه شدید کاربران قرار گرفت. بسیاری از نظراتی که برای توییت او نوشته شده مسخره کردن موهای فر طبیعی او بود.

او می‌گوید که بعضی از کاربران حتی به خانه مادرش رفته و به او فحاشی کرده بودند.

لنا سیتواسیون بیش از یک میلیون دنبال کننده در توییتر داشت.

وی با این حال حساب اینستاگرام را خود با ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار دنبال کننده حفظ کرده است. وی به‌ویژه به دلیل ویدئوهایش در یوتیوب مشهور است.

در آخرین مورد، وی روز چهارشنبه تصویری از خود در توییتر منتشر کرده بود که مورد هجمه شدید کاربران قرار گرفت. بسیاری از نظراتی که برای توییت او نوشته شده مسخره کردن موهای فر طبیعی او بود.او می‌گوید که بعضی از کاربران حتی به خانه مادرش رفته و به او فحاشی کرده بودند.

لنا سیتواسیون بیش از یک میلیون دنبال کننده در توییتر داشت.وی با این حال حساب اینستاگرام را خود با ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار دنبال کننده حفظ کرده است. وی به‌ویژه به دلیل ویدئوهایش در یوتیوب مشهور است.

لنا سیتواسیون با نام واقعی لنا مهفوف یکی از سرشناس‌‌ترین اینفلوئنسرهای فضای مجازی در فرانسه حساب کاربری خود را در توییتر حذف کرد.وی که با شرکت‌های بزرگی مانند دیور، دیسنی و آدیداس همکاری دارد در توضیح تصمیم خود در اینستاگرامش نوشت: «دائم درباره زندگی خانوادگی، اندامم، موهای فرم، شرایط مالی یا مدل لباس پوشیدنم قضاوت می‌شود…این حرف‌ها آرام آرام اعتماد به نفس من را می‌گیرد.»

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *