مرد امریکایی که یک سگ را با چاقو زده بود ۱۰ سال زندان می‌شود

عکس تزیینی

دادگاهی در امریکا مردی را که چهار سال پیش به یک سگ ۵۰ ضربه چاقو زده بود، به تحمل ۱۰ سال زندان محکوم کرد.

عکس تزیینی
عکس تزئینی

به گزارش کابل۲۴ به نقل از یورونیوز، براندان اوانس، مرد ۳۵ ساله اهل ایالت فلوریدا در سال ۲۰۱۷ میلادی پس از وارد کردن ضربات پی در پی چاقو به این سگ، جسم خونین حیوان بینوا را داخل یک بکس کوچک چپانده بود. سگ مجروح دو روز پس از آنکه در شرایط جسمی وخیمی پیدا شد، جان سپرد.

وکلای مدافع براندان اوانس گفته‌اند که او پس از اذعان به جرم به ۱۰ سال زندان محکوم شد. انتشار خبر اذیت و آزار این سگ که اولی نام داشت خشم و انزجار زیادی را در سطح جهان برانگیخت.

براندان اوانس در ابتدا نقش خود در اذیت و آزار این سگ را انکار کرده بود اما کارآگاهان در فریزر او پنجه‌های یخ زده گربه و کله‌های مجروح موش پیدا کردند. این در حالی است که در حمام خانه‌اش نیز آثار خون و در اجاق آشپزخانه‌اش هم رد خون خشک‌شده و پشم حیوان مشاهده شده بود.

این مرد که اهل شهر هالیوود در ایالت فلوریدا است از زمان بازداشتش در سال ۲۰۱۷ تاکنون در زندان به سر می‌برد. او در ابتدا به ۱۷ فقره بدرفتاری و اذیت و آزار حیوانات متهم شد اما دادستانان در ازای اعتراف او به آزار اولی حاضر شدند تا از طرح ۱۵ فقره اتهام علیه او صرف نظر کنند.

این در حالیست که چندی پیش در برازیل دادگاهی در برزیل اعلام کرده که سگ‌ها می تونن در صورت بد رفتاری از صاحبان خود شکایت کنند!

بعد از این ‌هم قاضی شواهد مربوط به دو سگ رو بررسی کرده و گفته صاحبان سابق سگها باید 3.7 هزار دلار به عنوان جریمه‌ پرداخت کنند.

خدا کنه فقط این وسط سگ‌ها تکامل پیدا نکنند که بخوان از صاحبانشون اخاذی کنند

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *