اسکورت تیم فوتبال امارات توسط تیم امنیتی در لبنان

یک تیم امنیتی امارات، تیم ملی فوتبال این کشور را که قرار است سه شنبه به مصاف تیم ملی لبنان می‌رود، تا بیروت اسکورت کرده است.

اسکورت امنیتی تیم فوتبال امارات

به گزارش کابل۲۴، وزارت کشور لبنان درباره دلیل حضور یک تیم امنیتی امارات در کنار تیم ملی فوتبال این کشور که سه شنبه به مصاف تیم ملی لبنان می‌رود، توضیحاتی ارائه داده است.

به گزارش لبنان ۲۴، پس از انتشار خبر ورود یک تیم امنیتی اماراتی با سلاح به فرودگاه بیروت، دفتر قاضی «بسام مولوی» وزیر کشور لبنان گفت که «تیم امنیتی اماراتی برای تامین امنیت و اسکورت بازیکنان تیم ملی فوتبال به لبنان آمده است».

این دفتر در بیانیه خود افزود: «تیم امنیتی امارات قبل از ورود به لبنان، برای حمل سلاح در لبنان از وزارت دفاع ملی و فرماندهی ارتش کشور مجوز گرفته بود و باید هنگام خروج از لبنان هم همین رویه را در پیش بگیرد».

روابط امارات و لبنان اخیرا به تیرگی گرایده است و امارات دیپلمات هایش را از لبنان فراخوانده‌است.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *