ملا یعقوب: مردم به رهبرانی که مخرب منافع ملی هستند نه بگویند

محمد یعقوب مجاهد؛ وزیر دفاع در نشستی در تالار لویه‌جرگه در کابل گفت که فشارهای سیاسی هیچ تاثیری بر حکومت ندارد.

محمدیعقوب مجاهد افزود که این فشارها روابط میان مردم و نظام را تقویت می‌کند.

به گزارش کابل‌۲۴؛ وزارت سرحدات و اقوام و قبایل روز چهارشنبه (۱۸ دلو) همایشی با عنوان «تقویت نظام اسلامی و وحدت ملی» در تالار لویه‌جرگه برگزار کرد.

وزیر دفاع در این نشست درباره رهبران سیاسی مخالف حکومت گفت: «رهبرانی که از احساسات اقوام استفاده می‌کنند، مخرب منافع ملی در کشوراند و هر شخص یا گروهی که فتنه و نفاق را دامن می‌زند، مردم باید به آنان نه بگویند.»

محمدیعقوب مجاهد در این نشست گفته است که ‌پروژه‌های زیادی در گذشته در افغانستان اجرا شد تا «میان افغان‌ها به نام‌های مختلف تفرقه ایجاد کند که تا حدی موفق هم شدند.»

او از این «پروژه‌ها» نام نبرد.

وزیر امر به معروف نیز در این نشست تاکید کرد که به کسی اجازه نمی‌دهد که میان اقوام افغانستان به نام مذهب، زبان و سمت تفرقه بیندازد. محمدخالد حنفی گفت که امارت اسلامی کشت خشخاش را ریشه‌کن و تعداد زیادی از معتادان به مواد مخدر را درمان کرده است.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *