(تصاویر) عروسی پر زرق و برق شیخه مهره دختر حاکم دبی

هفته گذشته در جشن عروسی مجلل دختر حاکم دبی تصاویری از شاهزاده خانم منتشر نشده بود، اما امروز چند تصویر از او توسط کاربران شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است.
عکس‌های جدید از عروسی شیخه مهره دختر شیخ محمد بن راشد حاکم دبی منتشر شده است.

به گزارش کابل‌۲۴، یک هفته پس از جشن عروسی باشکوه شاهزاده خانم دبی کاربران شبکه‌های اجتماعی تصاویری از شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم در لباس عروس به اشتراک گذاشتند.

جشن عروسی مجلل دختر حاکم دبی

این عکس‌ها حدود یک هفته پس از عروسی شیخه مهره با شیخ مانع بن محمد بن راشد بن منعی آل مکتوم که در تالار سعید در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار شد، منتشر شده است.

عروسی شیخه مهره دختر حاکم دبی

لباس عروس شیخه مهره که توسط برند Ezra دوخته شده نظر‌ها را به خود جلب کرد و عروس خانم با ساعت و جواهرات الماس خودنمایی کرد.

شیخه مهره بنت محمد بن راشد آل مکتوم دختر حاکم دبی، به شاهزاده خانم دبی معروف است. او به دلیل عشق به اسب و سوارکاری، شرکت در رویداد‌هایی مانند نمایشگاه ها، نمایش‌های مد و حتی مراسم اهدای جوایز مشهور است.

او همچنین به کار‌های خیریه و اجتماعی علاقه‌مند است و در مسائلی مانند پایداری محیط زیست و توانمندسازی زنان و کودکان در جامعه مشارکت دارد.

شیخه مهره که اخیرا از دانشگاهی در لندن با مدرک روابط بین‌الملل فارغ‌التحصیل شده است، متولد ۲۶ فبروری ۱۹۹۴ است و ظاهرا علاقه‌مند به سینما است و همچنین به حیوانات، به‌ویژه شاهین و اسب علاقه دارد.

داماد هم به گواه رسانه‌های اجتماعی علائق مشترکی با شاهزاده خانم دارد. داماد، پسر شیخ محمد بن راشد بن مانع آل مکتوم و شیخه مدیه بنت احمد بن جمعه آل مکتوم، یک سوارکار ماهر است و گفته می‌شود علاقه‌مند به سفر، اسکی و ماهیگیری است.

شیخ مانع بن محمد آل مکتوم یک کارآفرین بسیار موفق با مجموعه‌ای از سرمایه‌گذاری‌های متنوع است که شامل تجارت البرادا، فناوری دبی، شرکت توسعه املاک جی‌سی‌آی (GCI) و گروه شرکت‌های ام‌ام (MM) می‌شود.

دارایی‌ها و املاک تجاری او در سرتاسر دبی گسترده است و او روابطی دوستانه‌ای باشخصیت‌های شناخته‌شده‌ای مانند نواک جوکوویچ، تنیسور، و آرتورو ویدال، فوتبالیست، حرفه‌ای دارد.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.