برای مراسم عروسی و عزا تانک اجاره کنید

یک مرد در انگلیسی که مالک یک دستگاه تانک می‌باشد این وسیله را برای مراسم عروسی یا تشییع جنازه و یا گشت و گذار اجاره می‌دهد.

اگر تا به حال سوار تانک نشده اید، یک فرد انگلیسی به نام مرلین بتتچلور اهل نورویچ انگلیس تکسی تانک خود را اجاره می‌دهد و این فرصت منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می‌دهد.

مرلین برای خرید و تعمیر این تانک حدود ۳۵ هزار دالر هزینه کرده است تا بتواند از آن برای کسب و کار خود استفاده کند. با این حال بهای اجاره آن هزار دالر تعیین شده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که یک مرد انگلیسی به تازگی از نمایشگاه‌های خرید و فروش موترهای جنگی، تانکی را  برای مراسم‌های عروسی و تشییع جنازه، به صورت آنلاین خریداری کرده است. گفته شده این جوان تانک را  با قیمتی حدود ۱۰۰۰ دالر برای هر سفر در اختیار مشتریان قرار داده و خدمات ویژه‌ای را نیز به آنها  ارائه می‌دهد. صاحب تانک امیدوار است که مسئولان به او اجازه دهند در جشن‌های فارغ التحصیلی، تولد و دیگر مناسبت‌ها نیز از این تانک استفاده کنند

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *