اسپانیا انتقام گرفت؛ طلسم ایتالیا با اشتباهات بونوچی شکست

تیم ملی فوتبال اسپانیا در دیداری تماشایی توانست انتقام شکست در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های اروپا را از ایتالیا بگیرد.

به گزارش کابل۲۴ به نقل از یورور نیوز، در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات لیگ ملت‌های اروپا، دو تیم ایتالیا و اسپانیا در ورزشگاه سن‌سیرو شهر میلان به مصاف هم رفتند تا یکی از فینالیست‌های مسابقات امسال مشخص شود.

اسپانیایی‌ها از همان ابتدا توانستند برتری خود را به میزبان دیکته کنند و در نهایت هم در دقیقه ۱۷ توسط فران تورس به گل نخست خود دست یافتند. در ادامه بازی، لئوناردو بونوچی که در غیاب کیه‌لینی بازوبند کاپیتانی ایتالیا را بر بازو داشت، اما در ادامه با اشتباهات خود کار را برای لاجوردی پوشان سخت‌تر کرد. مدافع تیم یوونتوس در دقایق ۳۰ و ۴۲ دو کارت زرد از داور دریافت کرد و پیش از شروع نیمه اول ایتالیا را ۱۰ نفره کرد.

ایتالیایی‌ها که در این مسابقه بی‌نظم نشان می‌دادند در دقیقه ۴۵ بار دیگر دروازه خود را توسط فران تورس باز شده دیدند تا بازگشت برای شاگردان مانچینی سخت‌تر از قبل شود.

ایتالیا و اسپانیا راهی مرحله نیمه نهایی جام ملت‌های اروپا شدند
ایتالیا با پیروزی در ضربات پنالتی به فینال جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۰ راه یافت
ایتالیایی‌ها در نیمه دوم با انجام تغییرات تلاش کردند بازی باخته را به تساوی بکشانند اما تمام حملات ایتالیا تنها یک بار و در دقیقه ۸۳ جواب داد. جایی که پلگرینی روی پاس فدریکو کیزا توانست دروازه خالی اسپانیا را باز کند. البته اسپانیا هم در این نیمه بخت‌های زیادی برای گلزنی داشت که درخشش دوناروما مانع از آن شد تا دروازه آتزوری برای سومین بار باز شود.

بالاخره و در پایان ۹۰ دقیقه جذاب، این شاگردان لوییز انریکه بودند که موفق شدند ضمن شکستن طلسم شکست ناپذیری ایتالیا، به فینال مسابقات لیگ ملت‌های اروپا راه یابند. دیگر فینالیست این مسابقات که دوره دوم آن در حال برگزاری است با جدال دو تیم فرانسه و بلژیک تعیین خواهد شد.

پرتگال در نخستین دوره این مسابقات توانسته بود عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *