جنجال رفتار قهرمان کشتی کج با کوتاه‌ترین زن جهان

انتشار ویدئویی از قهرمان سابق کشتی کج که کوتاه‌ترین زن جهان را با یک دست گرفته و مانند عروسک با او رفتار می‌کند در شبکه‌های اجتماعی جنجالی شده است.

ویدئویی از غول ۲۲۲ سانتی‌متری که کوتاه‌ترین زن جهان را با یک دست بلند می‌کند و او را به اطراف می‌چرخاند در شبکه‌های اجتماعی بحث‌برانگیز شده است.

به گزارش کابل۲۴، این فرد عظیم‌الجثه که دالیپ سینگ رانا نام دارد، در یک ویدئو عجیب و غریب که در صفحه اینستاگرامش منتشر شده بود، در حال برداشتن جیوتی آمگه ۳۰ ساله دیده شد.

این فیلم کشتی‌گیر بازنشسته دبلیو دبلیو‌ای را نشان می‌دهد که دست‌های بزرگش را کاملا دور کمر این زن حلقه کرده در حالی که او روی زانویش ایستاده است. سپس جیوتی را با یک دست به هوا بلند کرد و او را به جلو و عقب چرخاند.

جیوتی آمگه که بسیار خندان و خوشحال دیده می‌شود سعی می‌کند تا بتواند تعادل خود را در حین گفتگو با دوربین حفظ کند.

در ویدئوی مشابه دیگری شنیده می‌شود که جیوتی می‌گوید احساس خوبی دارد، قبل از اینکه مرد غول پیکر او را بلند کند و دوباره او را بچرخاند. وقتی دالیپ سینگ از او پرسید: آیا ترسیدی؟ او پاسخ داد: بله.

این ویدئو تاکنون بیش از ۱۳۴ میلیون بازدید داشته است. با این حال، این کلیپ در میان کاربران شبکه‌های اجتماعی منجر به بحث و جدل شده است. برخی این سوال را مطرح کرده اند که آیا مناسب است با یک زن بالغ به این شیوه رفتار داشته باشیم.

کاربر دیگری گفته این بسیار ناراحت کننده و بسیار قابل اعتراض به نظر می‌رسد. به نظر می‌رسد که این زن برای او فقط یک اسباب‌بازی است.

دیگری پرسید: او یک زن بالغ است، آیا اشکالی ندارد که او را اینطور در آغوش بگیریم؟

گریت کالی با نام حقیقی دالیپ سینگ رانا ۵۱ ساله است و زمانی به عنوان بلندترین سوپراستار در فهرست اسامی دبلیو دبلیو‌ای قرار داشت. قبل از آغاز حرفه‌ای کشتی کج یک افسر پولیس در هندوستان و قهرمان بدنسازی در هند بود.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *