توییتر برای حساب‌های کاربران بی‌ادب محدودیت وضع می‌کند

شبکه اجتماعی توییتر در تلاش است امکانات تازه‌ای در اختیار کاربران قرار دهد تا آن‌ها پاسخ‌های زننده و نامناسب به پست‌ها و توییت‌های خود را به سادگی محدود کنند. این شبکه همچنین برای کاربرانی که پاسخ‌های زننده و توهین آمیز می‌دهند محدودیت وضع می‌کند.

به گزارش وبسایت انگجت، با امکانات جدید توییتر کاربران خواهند توانست پاسخ‌های نامناسب به پیام‌های خود را فیلتر کنند یا به طور کلی حساب‌های کاربری فحاش را محدود کنند تا آن‌ها قادر به ارسال پیام‌های زننده نباشند.

به گفته پائولا بارکانته؛ طراح ارشد محصولات توییتر این قابلیت‌ها بعد از بررسی و دریافت بازخوردهای مناسب از کاربران به توییتر اضافه خواهند شد.

او گفته که توییتر از کاربران خواهد پرسید آیا علاقه‌ای به فعال شدن این فیلترها برای شناسایی پاسخ‌های نامناسب به توییت‌های خود دارند یا خیر و در صورت محدود شدن حساب‌های کاربری نامناسب، کاربران بی ادب و توهین کننده با استفاده از الگوهای توییتر شناسایی و محدود می‌شوند.

با توجه به خودکار بودن این خدمات، ممکن است در آغاز دقت آن‌ها کافی نباشد و حتی برخی واکنش‌ها و پاسخ‌های مؤدبانه و بدون مشکل هم فیلتر شوند.

از همین رو توییتر به کاربران امکان می‌دهد پاسخ‌های انتخاب شده برای فیلتر شدن و همین طور حساب‌های محدودشده را مرور کرده و در صورت تمایل آن‌ها را حذف نکنند.

قرار است جزئیات بیشتر در مورد این خدمات در زمان عرضه آن‌ها اعلام شود

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *