احتمالا آیفون ۱۴ سیم کارت فیزیکی را حذف کند

در شرایطی که گفته می‌شد اپل برای حذف سیم کارت فیزیکی را از آیفون ۱۵ برنامه‌ریزی کرده، حالا مشخص شده ممکن است سیم کارت فیزیکی از برخی مدل‌های آیفون ۱۴ هم حذف شود.

به گزارش کابل۲۴، به نقل از زد دی نت، منابع مطلع می‌گویند تا دو سال آینده درگاه‌های نصب سیم کارت از روی گوشی‌های آیفون حذف می‌شوند و خدمات سیم کارت مجازی جایگزین سیم کارت‌های فیزیکی می‌شود.

گزارش‌های جدید حاکی از این است ممکن است سیم کارت فیزیکی از برخی مدل‌های آیفون ۱۴ نیز کنار گذاشته شود، اگر صحت این خبر تأیید شود مهم‌ترین تحول سال‌های اخیر در زمینه تولید سیم کارت رقم خورده است.

گفته می‌شود مدل بدون درگاه سیم کارت فیزیکی این شرکت در سپتامبر سال ۲۰۲۲ از راه می‌رسد و این زمانی است که اپل برای عرضه مدل‌های مختلف شرکت اپل ۱۴ برنامه‌ریزی کرده است. هنوز مشخص نیست قرار است سیم کارت از روی کدامیک از مدل‌های آیفون ۱۴ حذف شود.

به هر حال تردیدی وجود ندارد که اگر حذف سیم کارت فیزیکی همزمان با عرضه آیفون ۱۴ رخ ندهد در سال ۲۰۲۳ و در آیفون ۱۵ شاهد چنین رویدادی خواهیم بود.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *