بااین زیردریایی لوکس آشنا شوید

زیردریایی لوگس

شرکت تریتون پس از تجربه موفق زیردریایی گردشگری ۲۴ نفره خود، حالا یک زیردریایی لوکس ۹ نفره ساخته که حس بیشتری به مسافران خود از یک سفر در اعماق دریا ارائه می‌کند.

زیردریایی لوگس

به گزارش کابل۲۴، به نقل از وب‌سایت نیواطلس، تریتون ۶۶۰ AVA حداکثر ۹ چوکی دارد؛ یکی برای کاپیتان و ۸ تای دیگر برای مسافران. این وسیله نقلی می‌تواند تا عمق ۲۰۰ متری پایین برود و قادر است با هر بار شارژ کامل باتری ۵۷ کیلووات ساعتی خود، تا ۱۲ ساعت در کار کند. ۴ پیشرانه الکتریکی اصلی و ۴ پیشرانه فرعی برای مانور، هر کدام با حداکثر توان خروجی ۵.۵ کیلووات، حداکثر سرعت ۳ گره (۵.۶ کیلومتر در ساعت) را به این زیردریایی می‌دهد. نقلی لوکس با کاربری‌های متفاوت

تریتون، این زیردریایی عجیب و غریب را به‌عنوان مکانی برای «تجربه‌های منحصربه‌فرد» معرفی می‌کند و می‌گوید که می‌تواند آن را به‌عنوان یک اتاق غذاخوری، رستوران نقلی، محل برگزاری عروسی، اتاق VIP زیر دریا مناسب‌سازی کند.

آنها می‌گوید، این زیردریایی می‌تواند به عنوان یک پیشنهاد جذاب از سوی کشتی‌های کروز برای مسافران در نظر گرفته شود.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *