توئیتر از رمزارزها حمایت می‌کند

توئیتر، غول رسانه‌های اجتماعی گزینه ارزهای دیجیتال را در قیمت هشتگ‌ها و مطالب قابل توجه خود اضافه می‌کند و قرار است کاربران در آینده توانایی پرداخت ارز دیجیتال در این پلتفرم را داشته باشند.

به گزارش کابل 24 به نقل از تجارت‌نیوز، توئیتر، غول رسانه‌های اجتماعی گزینه ارزهای دیجیتال را در قیمت هشتگ‌ها و مطالب قابل توجه خود اضافه می‌کند و قرار است کاربران در آینده توانایی پرداخت ارز دیجیتال در این پلتفرم را داشته باشند.

استر کرافورد، مدیر محصول کارکنان توئیتر در وبلاک خود گفت: پرداخت با ارزهای دیجیتال برای همه کاربران در سراسر دنیا فعال خواهد شد و ما قصد داریم یک هفته دیگر اپدیت جدید برای اندروید را فعال کنیم. این بروزرسانی به کاربران اجازه می‌دهد تا برنامه‌های پرداخت را بسته به منطقه خود فعال برای دریافت وجه اکونت خود را آماده کنند.

کرافورد در ادامه گفت: ما می‌خواهیم همه در توئیتر به این ویژگی دسترسی داشته باشند. ارزهای دیجیتال افراد بیشتری را به مشارکت در اقتصاد تشویق می‌کند و به مردم کمک می‌کند هزینه تراکنش کمتری پرداخت کنند.

جک دروسی، مدیرعامل توئیتر قبلاً هم گفته بود در حال توسعه برنامه‌ای است که کابران بتوانند برای تولیدکنندگان محتوا پاداش در نظر بگیرند.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *