گراز ها به شکیرا حمله کردند

شکیرا تازه‌ترین قربانی گرازهایی است که در سال‌های اخیر مرکز ایالت کاتالان اسپانیا را قبضه کرده اند.
شکیرا روز چهارشنبه (۳۰ سپتامبر)‌ این ماجرا را در اینستاگرام اعلام کرد.

او کیف پاره‌ای را که در جنگل پیدا شده مقابل دوربین گرفت و گفت: ببینید دو گراز وحشی که در پارک به من حمله کردند چه به سر کیفم آوردند.

شکیرا افزود: آنها کیفم را با موبایلم به جنگل بردند و همه چیز را خراب کردند.
او سپس به پسرش – که از جرارد پیکه بازیکن تیم فوتبال بارسلونا دارد – رو کرد و گفت: میلان راستش را بگو که چه طور مادرت در مقابل گرازهای وحشی ایستادگی کرد.

شکیرا تازه‌ترین قربانی گرازهایی است که در سال‌های اخیر مرکز ایالت کاتالان اسپانیا را قبضه کرده اند.

پولیس اسپانیا می گوید که فقط در سال ۲۰۱۶ میلادی، ۱۱۸۷ تماس تلفنی در مورد حمله گرازهای وحشی به سگ ها، غارت غذای گربه ها، ایجاد مزاحمت برای رفت و آمد اتومبیل‌ها در شهر دریافت کرد.

در سال ۲۰۱۳ نیز یکی از ماموران پولیس شهر سعی کرد این مساله را شخصا حل کند و با اسلحه خود به سوی یک گراز شلیک کرد اما تیر به خطا رفت و به یک مامور دیگر خورد.

گرازها که می توانند حامل انواع مختلفی از بیماری‌ها باشند، از جمله سرسخت‌ترین حیوانات قرار دارند و تقریباً در هر محیط طبیعی می توانند زنده بمانند.

اما آنها در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای به شهرها روی آورده اند تا از زباله هایی که شهروندان تولید می کنند تغذیه کنند.

سال گذشته ماموران پولیس در رم، پایتخت ایتالیا× به خانواده‌ای از گرازهای وحشی که وارد زمین بازی بچه‌ها شده بودند تیر بیهوشی شلیک کردند و بعد آنها را با تزریق سم کشتند اما این کار اعتراض و خشم عمومی را در پی داشت.
بی بی سی

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *