تیرباران یک داکتر و ۱۱ عضو خانواده‌اش در بغلان

منابع محلی در اندراب ولایت بغلان می گویند که داکتر زین الدین و ۱۱ عضو خانواده‌اش در ولسوالی پل‌حصار اندراب در خانه‌شان تیرباران شده اند.

کابل۲۴: منابع معتبر مردمی در اندراب بغلان به آوا گفتند که چهارشنبه شب ۷ میزان، داکتر زین الدین در روستای ده‌یک ولسوالی پل‌حصار همراه با ۱۱ عضو خانواده اش تیرباران شده اند.

یکی از منابع ادعا کرد که «طالبان» شب گذشته وارد خانه این داکتر شدند و او و خانواده اش را به شمول زنان و کودکان قتل عام کردند.

منبع می افزاید که داکتر زین الدین یک جراح مشهور بود، مشکل شخصی با کسی نداشت و تنها در این اواخر زخمی های «جبهه مقاومت» را تداوی می کرد.

یک عضو سابق شورای ولایتی بغلان اما ضمن تایید کشته شدن این داکتر و اعضای خانواده اش در اندراب بغلان به آوا گفت که هنوز مشخص نشده که داکتر زین الدین و خانواده اش از سوی طالبان تیرباران شده‌اند یا افراد دیگر.

طالبان هم تاکنون در این مورد واکنش نشان نداده اند.

قبل از این نیز طالبان به کشتار غیرنظامیان در پنجشیر و اندراب بغلان متهم شده‌بودند

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *