آتش‌سوزی در هند جان ۲۴ نفر را گرفت

مقام‌های هند می‌گویند که در پی وقوع آتش‌سوزی گسترده در یک مکان تفریحی در ایالت گجرات در غرب این کشور دست‌کم ۲۴ نفر از جمله ۹ کودک جان باختند.

تاکنون سه نفر در ارتباط به این آتش‌سوزی دستگیر شده‌اند.

کابل ۲۴: این حادثه عصر روز شنبه (پنجم جوزا) به وقوع پیوسته و تصاویری که از این رویداد پخش شده نشان می‌دهد که نیروی آتش‌نشانی برای مهار آتش‌سوزی تلاش می‌کنند.

راجو بهارگاوا، کمیسر پولیس راجکوت گفت: «تاکنون ۲۴ جسد به بیمارستان دولتی منتقل شده‌اند و همچنان در حال پیدا کردن اجساد بیشتر هستیم.»

بنا به گزارش‌ها تعدادی از قربانیان کودک هستند.

گمان می‌رود که قربانیان بیشتری همچنان زیر آوارها گرفتار شده باشند.

پولیس محلی همچنین گفته است که شناسایی اجساد به شدت سوخته دشوار بوده است.

این آتش‌سوزی بعد از ظهر روز شنبه زمانی رخ داد که محل بازی از کودکان و جوانان پر بود. مقام‌ها گفتند که آتش مهار شده است.

علت آتش‌سوزی هنوز مشخص نشده است. بوپندرا پاتل، وزیر ارشد گجرات، گفت که یک «تیم تحقیقات ویژه» برای این موضوع تعیین شده است.

نارندرا مودی، نخست وزیر هند، گفته است که از آتش‌سوزی در راجکوت «بسیار مضطرب» شده است و گفت که قلبش با کسانی است که عزیزان خود را از دست داده‌اند.

به گزارش اندیا تودی، تاکنون علت این آتش‌سوزی مشخص نشده و وزیر اعظم ایالت گجرات گفته پولیس تحقیقات خود را در این زمینه آغاز کرده است.

 

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *