بارسا به دنبال گزینه نهایی؛ چه‌کسی شانس رهبری بارسا را دارد؟

مسئولان باشگاه بارسلونا اسپانیا به دنبال نهایی کردن گزینه سرمربیگری تیم فوتبال این باشگاه برای جانشینی رونالد کومان هستند.

به گزارش کابل۲۴، تیم فوتبال بارسلونا که پس از اتفاقات ماههای اخیر به ویژه جدایی لیونل مسی حال و روز خوشی ندارد و ال کلاسیکو را هم در ورزشگاه خانگی به رئال مادرید واگذار کرد، در راس کادر فنی خود با تغییراتی روبرو شده است.

براساس اعلام باشگاه بارسلونا رونالد کومان سرمربی این تیم به دنبال نتایج نامطلوبی که کسب کرده است از مسئولیتش کنار گذاشته شد تا مسئولان این باشگاه به فکر انتخاب سرمربی جدید باشند.

هر چند از ژاوی هرناندز به عنوان گزینه اول حضور روی نیمکت بارسلونا نام برده می شود اما مسئولان باشگاه در حال رایزنی و مذاکره با سایر گزینه ها هم هستند تا در نهایت بهترین انتخاب را داشته باشند.

ژاوی که یکی از بازیکنان ماندگار و پرافتخار تیم فوتبال بارسلونا بود در سالهای اخیر فوتبالش را در قطر پیگیری کرد و پس از این که چند سال برای تیم السد بازی کرد به عنوان سرمربی کارش را در این تیم دنبال کرد و در حال حاضر نیست سرمربی این تیم قطری است.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *