زیباترین زن جهان را بشناسید

کسنیا داویدووا، مادر اهل سن پترزبورگ که قبلا به عنوان مدل در میلان کار می‌کرد. اکنون در مسابقه زیباترین زنان جهان مقام اول را بدست آورد.

یک زن اهل سن پترزبورگ با نام برنده مسابقه بین المللی زیبایی Mrs. Top Of The WORLD ۲۰۲۱ در لتونی شد و زیباترین زن متاهل جهان لقب گرفت.

به گزارش کابل۲۴ به نقل از اسپوتنیک، کسنیا داویدووا Ksenia Davydova (۲۹ ساله) که در رشته روابط عمومی درس خوانده است، سه فرزند را بزرگ می‌کند – آلیس هشت ساله، فلیکس چهار ساله و الیشای دو ساله.
همچنین، او در فعالیت‌ها و زندگی اجتماعی فعالیت زیادی دارد – او یک پروژه خیریه برای کمک به خانواده‌هایی با فرزندانی که در شرایط دشوار زندگی قرار می‌گیرند را سازماندهی می‌کند.۰

علاوه بر این، خانم داویدوا سفیر پروژه ایجاد محیط شهری راحت برای بهبود سن پترزبورگ است. در اوقات فراغت، وی ترجیح می‌دهد آشپزی کند.

وی در مصاحبه‌ای پس از پیروزی در این مسابقه گفت: به لطف برنده شدن در مسابقه، می‌توانم نماینده روسیه در پروژه‌های زیست محیطی و خیریه در سطح بین المللی باشم. این هدف اصلی شرکت من بود. در عین حال، می‌خواهم نشان دهم که یک زن می‌تواند در بسیاری از زمینه‌های زندگی فردی چندوجهی و هماهنگ باشد.

به دلیل شیوع کرونا و بسته بودن مرزها، وی در مسابقه آنلاین شرکت کرد.

کسنیا می‌گوید که آماده شدن برای یک مسابقه آنلاین دشوارتر از زیبا نشان دادن خود روی صحنه بود. داویدوا رقبای اصلی خود را سایر زنان روسی و همچنین رقیب لتونی می‌دانست.

وی در مصاحبه ای پس از پیروزی در این مسابقه گفت: به لطف برنده شدن در مسابقه، می توانم نماینده روسیه در پروژه های زیست محیطی و خیریه در سطح بین المللی باشم. این هدف اصلی شرکت من بود. در عین حال، می خواهم نشان دهم که یک زن می تواند در بسیاری از زمینه های زندگی فردی چندوجهی و هماهنگ باشد.

وی می گوید که آماده شدن برای یک مسابقه آنلاین دشوارتر از زیبا نشان دادن خود روی صحنه بود. داویدوا رقبای اصلی خود را سایر زنان روسی و همچنین رقیب لتونی می دانست.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *