مسی پیشنهاد چند میلیارد یورویی باشگاه عربستانی را رد کرد

انمار الحائلی رئیس باشگاه الاتحاد فاش کرد آن‌ها در سال گذشته پیشنهاد بیش از یک میلیارد یورویی به لیونل مسی ارائه دادند که این فوق ستاره آرجانتین این پیشنهاد را رد کرد.

کابل ۲۴: بعد از رسمی شدن خروج لیونل مسی از پاریسن ژرمن، تیم های عربستانی برای خرید ستاره سابق بارسلونا اقدام کردند و پیشنهادهای وسوسه انگیزی هم دادند، اما برنده 8 توپ طلا در نهایت تصمیم گرفت تا فوتبالش را در امریکا ادامه دهد و به اینتر میامی پیوست.

الحائلی در این باره گفت: “ما به مسی پیشنهاد 1.4 میلیارد یورویی دادیم، اما او را کرد چون خانواده اش می خواستند در امریکا زندگی کنند. واقعاً سورپرایز شدم و باور نمی‌کردم که یک بازیکن بتواند چنین پیشنهاد بزرگی را به خاطر صلاح خانواده اش رد کند. ما به تصمیم مسی احترام می‌گذاریم، چون خانواده از پول مهم‌تر است.”

در دسامبر گذشته، مسی فاش کرد پیشنهادهای زیادی از لیگ عربستان داشت.

برخی رسانه‌ها حتی از پیوستن او به این تیم عربستانی خبر داده بودند ولی در نهایت مسی به امریکا رفت.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *