یکی از آخرین سربازان امریکایی بازگشته از افعانستان خودکشی کرد

رسانه‌های امریکایی از خودکشی سه نظامی ارتش امریکا در روزهای اخیر گزارش داده‌اند. یکی از این افراد، از آخرین نظامیان امریکایی بود که در اوایل ماه سپتامبر افغانستان را ترک کرده‌بود.

به گزارش کابل۲۴، میلیتری تایمز، مرگ این نظامیان را ناشی از خودکشی و «مشکوک» خوانده و گفته‌است که آنان در پایگاه «فورت درام» در نیویارک مستقر بودند و در یک بازه زمانی ۴۸ ساعته دست به خودکشی زده‌اند.

در این گزارش آمده که یکی از این نظامیان، آنجل گرین ۲۴ ساله و از جمله آخرین نیروهای امریکایی بود که در ششم سپتامبر از افغانستان خارج شد. تیلر توماس و سیکا تاپولول از دیگر نظامیانی بودند که در این پایگاه خودکشی کرده‌اند.

مقام‌های ارتش امریکا گفته‌اند که هنوز در حال تحقیق در مورد علت مرگ این افراد اند؛ اما سخنگوی این بخش ارتش گفته که اعتقاد بر این است که هر سه نفر بر اثر «خودزنی» جان خود را از دست داده‌اند.

آنجل گرین در لشکر دهم نیروی پیاده‌نظام ارتش امریکا خدمت می‌کرد و اخیراً به تاریخ ششم سپتامبر از افغانستان بازگشته‌بود.

سخنگوی لشکر دهم گفت که نیروهای این لشکر در میدان هوایی کابل حضور داشتند و در جریان عقب‌نشینی نهایی نیروهای خود میدان هوایی را ترک کردند. این دومین اعزام آنجل گرین به افغانستان بود. او همچنین یک‌بار به قطر اعزام شده‌بود

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *