سرجی بارخوان به عنوان سرمربی موقت بارسلونا معرفی شد

باشگاه بارسلونا، سرجی بارخوان را به به عنوان سرمربی جدید و موقت این تیم معرفی کرد.

به گزارش کابل۲۴ به نقلداز یورو نیوز، پس از کسب نتایج ضعیف آبی‌ و اناری‌ها در هفته‌های اخیر بالاخره، مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند رونالد کومان، سرمربی هلندی خود را از کار برکنار کنند. ساعاتی پس از اخراج کومان، مدیران این باشگاه بارخوان را که سرمربی تیم دوم این باشگاه بود به عنوان جانشین موقت مرد هلندی معرفی کردند.

این مربی اسپانیایی که در سال ۲۰۲۱ به عنوان مربی تیم دوم باشگاه بارسلونا معرفی شده بود، پیشتر سابقه هدایت تیم‌هایی چون آلمریا و مایورکا در اسپانیا را در کارنامه دارد. بارخوان همچنین بین سالهای ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ هدایت تیم هانگژو گرین‌تاون در سوپر لیگ چین را عهده‌دار بود.

پیشتر از گزینه‌هایی چون ژاوی هرناندز، آنتونیو کونته، اریک تن هاگ به عنوان گزینه‌های احتمالی هدایت بارسلونا نام برده می‌شد. هرچند مدیران بارسلونا تاکید کرده‌اند که بارخوان به عنوان سرمربی موقت کار هدایت آبی و اناری‌ها را عهده‌دار خواهد بود و مشخص نیست که او تا چه مدت در این سمت باقی می‌ماند و در نهایت چه کسی سکاندار تیم فوتبال بارسلونا خواهد شد. در عین حال قرار است بارخوان تا زمانی که بارسلونا با سرمربی جدیدی قرارداد ببندد، روی نیمکت تیم اصلی بنشیند.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *