بکس پول بازیکن تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن توسط یک روسپی «سرقت» شد

بکس پول یکی از بازیکنان تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در نزدیکی پارک بولوین در حومه پاریس به سرقت رفت.

به گزارش کابل۲ به‌نقل از یورو نیوز،این بازیکن که نامش اعلام نشده روز چهارشنبه در هنگام رانندگی مورد «حمله» قرار می‌گیرد و بکس پول او که حاوی ۲۰۰ یورو پول نقد بوده به سرقت رفته است.

خبرگزاری فرانسه به نقل از نشریه «لوپوئن» با تایید این خبر گزارش داده که پولیس پاریس ساعت ۸ شب چهارشنبه تماسی را از بازیکن تیم پاری‌سن‌ژرمن دریافت کرده و گزارش یک سرقت را به ثبت رسانده است. همچنین در گزارش این نشریه فرانسوی به نقل از منابع آگاه آمده است که این سرقت بدون خشونت انجام شده است.

روزنامه پاری زین فرانسه هم با تایید این گزارش جزئيات بیشتری در خصوص سرقت از بازیکن فوتبال ارائه کرده است. بر اساس گزارش این رسانه فرانسوی ماجرا از این قرار بوده که یک روسپی در یکی از تقاطع‌های نزدیک پارک بولوین پاریس سوار موتری بازیکن مذکور می‌شود و بکس پول و تلفن همراه این بازیکن فوتبال را می دزدد. هنوز جزئیاتی در خصوص اینکه این روسپی با رضایت بازیکن سوار موتری او شده یا خیر منتشر نشده است. این رسانه هم اشاره‌ای به هویت بازیکن مذکور نکرده است. پاریزین گزارش داده که در پایان، فرد مهاجم از فوتبالیست خواسته که در ازای پیاده کردن او در مکانی خاص، تلفن همراه این بازیکن را به او پس می‌دهد.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *