موعد انتخابات پارلمانی لبنان اعلام شد

نمایندگان پارلمان لبنان امروز سه شنبه موعد برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور را اعلام و تأکید کردند که این انتخابات در روز ۷ فروردین ماه آتی برگزار می شود.

به گزارش کابل۲۴، به نقل از الجزیره، نمایندگان پارلمان لبنان موعد برگزاری انتخابات پارلمانی این کشور را تعیین کردند. پارلمان لبنان اعلام کرده است که این انتخابات در روز ۲۷ مارس سال آتی میلادی یعنی در روز ۷ فروردین ماه برگزار می گردد.

بر اساس این گزارش، این درحالی است که «نجیب میقاتی» نخست وزیر لبنان روز گذشته اعلام کرد که گزینه استعفا مطرح نیست و وی تا زمان برگزاری انتخابات پارلمانی به کار خود در کسوت نخست وزیری ادامه می دهد.

پیشتر برخی رسانه ها اعلام کرده بودند که به دلیل برخی اختلافات سیاسی و نیز وخامت اوضاع اقتصادی در لبنان، نجیب میقاتی قصد دارد از پست نخست وزیری استعفا دهد. با این حال، وی چنین چیزی را تکذیب کرد.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *