هواپیمای کویتی به علت هشدار وجود بمب ناگزیر به فرود اضطراری در ترکیه شد

شبکه ترکیه‌ای از فرود اضطراری یک فروند هواپیمای کویتی در ترکیه پس از هشدار وجود بمبی در آن خبر داد.

به گزارش کابل۲۴،، شبکه تی آر تی ترکیه اعلام کرد: هواپیمای شرکت هواپیمایی الجزیره کویت بعد از تهدید وجود بمبی در آن ناگزیر شد در فرودگاه ترابزون فرود بیاید.

همچنین به نقل از “حریت” یک هواپیمای مسافربری شرکت Jazeera Airways در فرودگاه ترابزون در غرب ترکیه به دلیل هشدار بمب در داخل هواپیما فرود اضطراری انجام داد.

بنا بر این گزارش به محض خروج کلیه مسافران از این هواپیما در فرودگاه ترابزون، تیم‌های متخصص خنثی سازی بمب جستجو در هواپیما را برای یافتن بمب آغاز کردند.

به نوشته منابع ترکی، هواپیمای مسافربری ایرباس A۳۲۰ با شماره پرواز J-۹۳۱۳ ، که در حال پرواز کویت-ترابزون بود، هشداری در خصوص وجود یک بمب دریافت کرد که مجبور به فرود اضطراری شد. همزمان با خروج فوری مسافران از هواپیما، تدابیر امنیتی لازم اتخاذ شد و نیروهای آتش نشانی و آمبولانس نیز مستقر شدند.

لحظاتی پس از انتشار این خبر، شبکه العربیه به نقل از شرکت هواپیمایی الجزیره کویت نوشت که یک هشدار دروغین درباره وجود بمب در این هواپیما، موجب فرود اضطراری آن در فرودگاه ترابزون شد.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *