خشم ترامپ از انتشار عکسی از او با شکم چاق

دونالد ترامپ؛ رئیس جمهور سابق امریکا از افراد نفرت انگیزی که او را با شکم چاق در زمین گلف نشان می‌دهند، انتقاد کرده است.

ترامپ، رئیس‌ جمهور سابق امریکا مدعی شد که رسانه‌ها از هوش مصنوعی برای ساختن عکسی جعلی از او با شکم بزرگ در زمین گلف استفاده کرده‌اند.

به گزارش کابل‌۲۴، دونالد ترامپ ۷۷ ساله با انتشار تصاویری در تروت سوشال نوشت: فیک نیوز‌ها از هوش مصنوعی، برای ایجاد تصویر بالا سمت چپ استفاده کرد. این‌ها افراد نفرت انگیزی هستند، اما همه این را می‌دانند.

وی افزود: تصاویر دیگر این است که من امروز به توپ‌های گلف ضربه می‌زنم تا تفاوت را نشان دهم. متأسفانه، در کشور ما، اخبار جعلی تنها چیزی است که به دست می‌آورید!

در همین حال قاضی دادگاه ایالتی نیویارک، دونالد ترامپ و بنگاه تجاری او را در پرونده کلاهبرداری به دلیل فساد مالی ناشی از سند سازی و ارائه اطلاعات نادرست درباره ارزش واقعی دارایی‌ها و سرمایه شرکت خود، به پرداخت ۳۵۵ میلیون دالر محکوم کرد.

قاضی دادگاه ایالتی نیویارک دونالد ترامپ را برای سه سال از هرگونه فعالیت تجاری در نیویورک و تصدی پست‌های مدیریتی در شرکت‌های دولتی محروم کرد و همچنین برای سه سال از گرفتن هرگونه وام بانکی در ایالت نیویارک محروم خواهد بود.

دادستانی نیویورک از دادگاه خواسته بود ترامپ را ۳۷۰ میلیون دالر جریمه کند اما قاضی دادگاه روز جمعه ۲۷ دلو ماه جاری در حکمی ترامپ را به جریمه ۳۵۴.۹ میلیون دالری محکوم کرد

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *