تایسن بار دیگر قهرمان سنگین وزن مشت زنی جهان شد

تایسن فیوری در یک رقابت نفس‌گیر سنگین‌وزن مشت‌زنی، توانست در روند یازدهم حریف قدرتمنداش، دونتی وایلدر را با ضربه فنی نقش بر زمین کرده و از قهرمانی‌اش دفاع کند.

به گزارش کابل۲۴ به نقل از صدای امریکا، تایسن فیوری در یک رقابت نفس‌گیر سنگین‌وزن مشت‌زنی، توانست در روند یازدهم حریف قدرتمنداش، دونتی وایلدر را با ضربه فنی نقش بر زمین کرده و از قهرمانی‌اش دفاع کند.

با اینحال، وایلدر در روند چهارم توانست دوبار با ضربات قوی فیوری را به زانو در آورد، اما نتوانست پیروزی این رقابت را به نام خود رقم بزند.

این رقابت، شب گذشته نهم اکتوبر (۱۷ میزان) در شهر لاس ویگاس ایالت نوادا امریکا برگزار شد که در آن تایسن فیوری توانست یک بار دیگر به قهرمانی سنگین وزن مشت‌زنی برسد.

تایسن فیوری بریتانیایی تا اکنون ۳۱ برد، هیچ باخت، یک مساوی در کارنامۀ رسمی اش دارد که از این میان در ۲۲ رقابت، حریف‌هایش را با ضربهٔ فنی شکست داده است.

دونتی وایلدر امریکایی تا حال ۴۲ برد، دو باخت و یک مساوی در کارنامۀ رسمی ورزشی اش دارد که از این میان در ۴۱ رقابت، حریف‌هایش را با ضربهٔ فنی شکست داده است.

رقابت‌ قهرمانی مشت‌زنی جهان همواره در ۱۲ روند برگزار می‌شود.

این دو حریف در سال ۲۰۱۸ در شهر لاس انجلس ایالات متحده با هم مقابل شدند، اما نتیجهٔ رقابت میان این دو مشت‌زن سنگین‌وزن جهان با نتیجهٔ مساوی پایان یافت.

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *