مشاجره دو پناهجوی افغان در اروپا؛ عارف تکوین کشته شد و ضارب خودکشی کرد

رسانه‌های ایتالیایی گزارش داده‌اند که یک پناهجوی افغانستانی به نام «عارف تکوین» در یک کمپ پناهجویان در این کشور پس از مشاجره با یک پنا‌هجوی دیگر، به ضرب چاقو کشته شده است.

به گزارش کابل‌۲۴؛ یک رسانه ایتالیایی به نام «Firenze Today» گزارش داده است که این مشاجره دیروز (پنج‌شنبه، ۱۶ سنبله) در یک کمپ پناه‌جویان در شهر فلورانس این کشور رخ داده است.

در گزارش این رسانه آمده است که «فراد پژواک» پناهجوی دیگر اهل افغانستان پس از آن‌که عارف تکوین را به ضرب چاقو کشته، خود را از بالکن به پایین انداخته و ساعتی پس از آن در یک شفاخانه جان باخته است.

بر اساس گزارش این رسانه، عارف تکوین ۳۳ ساله و فراد پژواک ۳۶ ساله بوده‌اند.

فراد پژواک
فراد پژواک

 

او گفت که عارف تکوین عکاس و فیلم‌ساز بود و پس از تسلط دوباره ا.ا.ا بر افغانستان، به ایتالیا پناه برده بود.

بر اساس اطلاعات عارف‌تکوین باشنده‌ی ولسوالی یکه‌ولنگ ولایت بامیان و فارغ‌التحصیل دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه کابل بود و سال‌ها به‌عنوان عکاس و فیلم‌ساز در داخل کشور کار کرده بود.

آقای تکوین مدتی در کابل با خبرگزاری بخدی به عنوان فلیمبردار کار می‌کرد.

 

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.