آغاز رزمایش مشترک نیروهای روسی و پاکستانی

فرماندهی ارتش روسیه در منطقه جنوب این کشور اعلام کرد که تمرین مشترک نظامی بین نیروهای روسی و پاکستانی در ناحیه «مولکینو» آغاز شده است.

به گزارش کابل۲۴ به نقل از تاس، فرماندهی منطقه نظامی جنوبی روسیه در بیانیه ای اعلام کرد که رزمایش مشترک روسیه و پاکستان تحت عنوان «دروژبا۲۰۲۱» در ناحیه «مولکینو» در منطقه «کراسنودار» روسیه آغاز شده است.

در این بیانیه آمده است: هدف رزمایش مشترک روسیه و پاکستان با نام «دروژبا۲۰۲۱» که طی ۲۷ سپتامبر (۵ میزان) الی ۶ اکتبر (۱۴ میزان) در محدوده مولکینو در منطقه کراسنودار برگزار می شود، تقویت و توسعه همکاری های نظامی دوجانبه است.

طبق اعلام فرماندهی مذکور، واحد نیروهای عملیات ویژه پاکستان امروز دوشنبه وارد کراسنودار شدند.

بیانیه مذکور همچنین اعلام کرد که نیروهای شرکت کننده در این رزمایش، وظایف گسترده ای را انجام خواهند داد، از جمله عملیات ضد تروریستی و همچنین حذف واحدهای مسلحی که به طور غیرقانونی تسلیحاتی را در اختیار دارند. حدود ۱۰۰ نظامی روسی و ۱۰۰ نظامی پاکستانی در این رزمایش شرکت خواهند کرد

مدیر خبرگزاری
کابل ۲۴ یک خبرگزاری مستقل است، راوی رویدادهای تازه افغانستان و جهان در ۲۴ ساعت شبانه‌روز. کابل ۲۴ در بخش‌ بازتاب‌ خبرهای تازه، تهیه‌ گزارش‌، ارائه تحلیل‌های کارشناسانه و حمایت از حقوق انسانی همه مردم افغانستان به ویژه زنان و اقلیت‌ها، و تقویت‌ و ترویج آزادی‌های اساسی و انسانی فعال خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *